close-up-of-senior-couple-holding-hands.

Opieka

Liga Plus

Opiekunki w Niemczech

Celem Agencji Pracy Liga Plus jest zapewnienie Osobom Starszym w Niemczech profesjonalnej opieki i wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pomóż nam w tym!
Jeśli masz doświadczenie w opiece nad Seniorami lub chcesz je zdobyć, lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi, najbliżsi chwalą Twoja kuchnię a prowadzenie domu to dla Ciebie codzienność (nawet, gdy tak jak my, nie jesteś perfekcyjną panią domu) to jesteś Osobą której szukamy.
Liga Plus zapewnia opiekę domową niemieckim seniorom. To właśnie w imieniu osób starszych, które w jesieni życia potrzebują codziennego wsparcia i pomocy, rekrutujemy, zatrudniamy oraz delegujemy do pracy za granicą opiekunów i opiekunki osób starszych. Zapewniamy legalną i całkowicie bezpieczną formę współpracy, a także organizujemy wyjazd do Niemiec i pobyt za granicą.
Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutowania, zatrudniania i delegowania opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Dobrze znamy zarówno polski, jak i niemiecki rynek usług opiekuńczych. Doświadczenie zdobywaliśmy przez 5 ostatnich lat, każdego dnia poszerzając naszą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy dzisiaj zaoferować Ci najlepsze oferty pracy dla opiekunów osób starszych.
Wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, to: uczciwość, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdej osoby u nas zatrudnionej. Na tych wartościach budujemy współpracę z opiekunami osób starszych. Dzięki tym wartościom możemy cieszyć się zaufaniem zarówno naszych niemieckich podopiecznych, jak i opiekunów Liga Plus, którzy nie tylko współpracują z nami nieprzerwanie od wielu lat, ale także polecają naszą firmę swoim bliskim. Takie rekomendacje to dla nas największa nagroda!

Zgłoś się do nas–oddzwonimy!

Oferty Pracy

Pilne zlecenie

Nowe zlecenie

Zastepstwo

Masz Pytania?

Zadzwon do Mnie

+ 48 662 199 354

Liga Plus zapewnia ubezpieczenie na czas trwania umowy(Karta EKUZ i A1). W ramach polisy pokrywane są koszty leczenia oraz nieprzewidziane koszty podróży. Pakiet świadczeń ubezpieczeniowych jest obszerny. Osoby, współpracujące z nami mają poczucie, że w razie nieszczęśliwego wypadku na terenie Niemiec otrzymają fachową i bezpłatną pomoc medyczną.

Etapy rekrutacji

1

Zgłoszenie telefoniczne lub mailowe

2

Weryfikacja Języka Niemieckiego

3

Przedstawienie zlecenia

4

Organizacja podrózy i pobyt na zleceniu