top of page
positive-mother-and-daughter-enjoying-dramatic-view.jpg

Opieka

Liga Plus

Opiekunki w Niemczech

medium-shot-nurse-and-man-posing.jpg
Celem Agencji Pracy Liga Plus jest zapewnienie Osobom Starszym w Niemczech profesjonalnej opieki i wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pomóż nam w tym!
Jeśli masz doświadczenie w opiece nad Seniorami lub chcesz je zdobyć, lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi, najbliżsi chwalą Twoja kuchnię a prowadzenie domu to dla Ciebie codzienność (nawet, gdy tak jak my, nie jesteś perfekcyjną panią domu) to jesteś Osobą której szukamy.


Liga Plus zapewnia opiekę domową niemieckim seniorom. To właśnie w imieniu osób starszych, które w jesieni życia potrzebują codziennego wsparcia i pomocy, rekrutujemy, zatrudniamy oraz delegujemy do pracy za granicą opiekunów i opiekunki osób starszych.
Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutowania, zatrudniania i delegowania opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Dobrze znamy zarówno polski, jak i niemiecki rynek usług opiekuńczych.

Wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy, to: uczciwość, bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdej osoby u nas zatrudnionej. Na tych wartościach budujemy współpracę z opiekunami osób starszych. Dzięki tym wartościom możemy cieszyć się zaufaniem zarówno naszych niemieckich podopiecznych, jak i opiekunów Liga Plus, którzy nie tylko współpracują z nami nieprzerwanie od wielu lat, ale także polecają naszą firmę swoim bliskim. Takie rekomendacje to dla nas największa nagroda!

Zgłoś się do nas–oddzwonimy!

Masz Pytania?

Zadzwon do Mnie

+ 48 662 199 354

Liga Plus zapewnia ubezpieczenie na czas trwania umowy(Karta EKUZ i A1). W ramach polisy pokrywane są koszty leczenia oraz nieprzewidziane koszty podróży. Pakiet świadczeń ubezpieczeniowych jest obszerny. Osoby, współpracujące z nami mają poczucie, że w razie nieszczęśliwego wypadku na terenie Niemiec otrzymają fachową i bezpłatną pomoc medyczną.

Etapy rekrutacji

1

Zgłoszenie telefoniczne lub mailowe

2

Weryfikacja Języka Niemieckiego

3

Przedstawienie zlecenia

4

Organizacja podrózy i pobyt na zleceniu

bottom of page